Apdailos darbai

Šaltis mumyse nekilnojamasis turtas

parašė , 2016-07-14 07:34

Jūs žinote, kad daiktai pradeda pasidaryti rizikingi ten, kai net multimilijono dolerių būstas ant stogo Manhatene negali parduoti.

Atrodo, kad supirkėjas SoHo, ką tik neseniai baigęs pirminę statybą jo aukštuminiam kooperatinio buto bokštui, suprato projekto židinį – $45 milijonai, 8 400 kvadratinių pėdų būstas ant stogo – buvo tik truputį per daug.

" Oras yra labai plonas viršuje ten tame pirkėjo baseine," buvo būdas, kuriuo statybininkas, Kevin Maloney, padėjo tai į Bloomberg.

Jūs mėgsite Solomon-esque sprendimą, kurį Maloney pasiūlė.

Būstas ant stogo turi nuostabiai grandiozinį vardą: SoHo Viršūnė.
Skaityti visą straipsnį 'Šaltis mumyse nekilnojamasis turtas'»

Patarimai nuo nekilnojamojo turto pardavimo agentų pirmą laiką homebuyers

parašė , 2015-06-22 09:48

Būdamas pirmas laikas homebuyer gali būti stimuliuojantis, kad pasakytų mažiausiai, bet nekilnojamojo turto pardavimo agentai padeda demystify, procesas ir pagalba įsitikina, kad jūs gaunate namą, kuris geriausiai pritaiko jūsų poreikį.

Nustatykite Savo Ilgalaikius Tikslus

Pirmas daiktas, kad dauguma nekilnojamojo turto pardavimo agentų rekomenduotų jus daro turi nustatyti jūsų ilgalaikius tikslus ir kaip namų turėjimas įtilps į tuos planus. Jūs galite pavargti nuo leisti jūsų pajamas nuompinigiams ir padėtumėte savo pinigus kažko kryptimi, kas galėjo iš tikrųjų pasukti naudą žemyn kelias. Ar, jūs galite tiesiog norėti būti savo savu savininku dėl įvairumo. Kad ir kas jūsų tikslai gali būti, gauti aiškią mintį apie juos anksčiau, negu jūs pradėsite apsipirkti aplink
Skaityti visą straipsnį 'Patarimai nuo nekilnojamojo turto pardavimo agentų pirmą laiką homebuyers'»

Vankuveris namo į daugumą brangių namų, miesto ateitį

parašė , 2014-03-24 23:16

Britų Kolumbija yra pilna gražių namų ir žavių vietų, bet Vankuveris ima pyragą kai prieita prie brangiausių namų. Naujai nukaltas žemėlapis, publikuotas Miesto Ateities, rodo, kad didžiausi ir brangiausi rūmai visoje Kanadoje yra surasti Vankuverio rajone. Vankuveris yra žinomas gyventojais, kurie gyvena ten ir jų brangus skonis. Butai eina milijonams dolerių šiame mieste, ir kiekvienas pragyvenimo aspektas čia pastumia net turtingiausio asmens biudžetą. Miesto centras buvo karšta lova turtingų sulaikytų namų ir puošė kooperatinius butus, bet miesto priemiestyje jūs pradedate pamatyti, kad šitie geriausios kokybės šiuolaikiniai kompleksai nėra suvaržyti iki miesto ribų.
Skaityti visą straipsnį 'Vankuveris namo į daugumą brangių namų, miesto ateitį'»

Nemokamas kreditas

parašė , 2013-03-11 13:58

Gerai taip, mokymo kainos Amerikos kolegijose ir universitetuose užaugo į 8 % per metus. Tai yra neįtikėtinas kilimo tempas, ir tai yra finansinis burbulas sukūrime. Mums pasako, kad daugiau vaikų turi lankyti koledžą, tokiu būdu jie nemokamas kreditas bus patirti, sugebės dirbti mūsų šiuolaikinėje ekonomikoje ir novatoriškame amžiuje, kadangi darbo vietos tampa tiek daugiau techninės dėl naujos technologijos puolimo. Tačiau, jei mes negauname mūsų studentų paskolos krizės kontrolės sąlygomis, mes esame sužalojimo pasauliui kaip tik taip, kaip mes buvome, kai nekilnojamojo turto burbulas pokšėjo. Gerai taip kalbėkime apie tai.
Skaityti visą straipsnį 'Nemokamas kreditas'»

Atneškite revoliuciją savo namams, turėdamas be jungiamųjų laidų treniruotes aplink

parašė , 2013-02-14 13:58

Su kažkokio nepaprastai lengvo svorio, galingų ir Akumuliatoriniai suktuvai baterijų atvykimu, radikalus pasikeitimas buvo atneštas į būdą, kuriuo mes paprastai įvykdome mūsų remonto darbus namie. Net daug naudos įrankininkų padėjo maksimumui prie šios bangos baterijų ir paleido naudos įrankius kaip be jungiamųjų laidų treniruotės. Be jungiamųjų laidų treniruotės pasiima su savimi patogumo prasmę, kadangi jie stokoja virvių, tokiu būdu Akumuliatoriniai suktuvai pasiekiamumo įtempimą.

Naminiai savininkai dabar turi savo pasirinkimus su kompanijomis kaip Ryobi, Skil, Meistrai, Juodas & Decker, kad gautų, ko tikslus poreikis reikalauja. Profesionalai net gyrimasis daug su firmomis kaip Bosch, DeWalt, ir Hitačis, kad tiksliai aptarnautų jų remontą ir kitą bendrą poreikį.

Iš pasiekiamų pasirinkimų be jungiamųjų laidų treniruotėse, DeWalt be jungiamųjų laidų treniruotė yra kelias priekyje išreiškiant populiarumu. DeWalt turi reputaciją pristatyti beveik kiekvieną rūšį naudos įrankio, ir duoda DeWalt be jungiamųjų laidų treniruotes daugiau kaip dešimtmetį.

DeWalt be jungiamųjų laidų treniruotės tipas, kuri būtų Akumuliatoriniai suktuvai užkulisinio projekto gamta, kadangi yra daug pasiekiamų pakitimų. Be jungiamųjų laidų treniruotės apskritai keičiasi su jų nauda, funkcijomis, dydžiu, svoriu, valdžia ir taip toliau. Su be jungiamųjų laidų treniruotėmis, įmanoma laukti ir gauti skirtingus greičius. Žemesni greičiai bus geresni, dirbdami su kietesnėmis medžiagomis. Net jūs neturite rūpintis, kadangi be jungiamųjų laidų treniruotės turi reguliuojamą suspaudimą, kad palaikytų kada nors treniruotės tipą.

Treniruotės su aukštesne įtampa parinkimas galėtų būti gera statoma suma, kadangi jums reikia pakeitimo su laikais, kadangi medžiagos panaudojo pakeitimą. Tokiu būdu turėkite valdžią komanduoti bet kokiam darbui su nepriekaištingu lengvumu ir gebėjimu, naudodamas be jungiamųjų laidų treniruotes.

Baterijos apmąstymas, kuri būtų panaudota jūsų be Kampiniai šlifuokliai judėjimas, kadangi baterijos gyvenimas yra linkęs skirtis kiekviena treniruote. Taip pateikimas bandymo į be jungiamųjų laidų treniruotes su dviem baterijomis turi savo savus privalumus. Šis būdas, jūs galite turėti vieną baterijos atsargą, kuri bus panaudota vėliau, dirbdamas su pirmu, kad išgelbėtumėte jus vertingas laikas.

Pasirinkite visa oro bistro stalą ir kėdžių komplektą jūsų vidaus kiemui

parašė , 2013-01-17 13:42

Elegantiški baldai yra pridėta atrakcija į jūsų lauke rajoną kaip ant vidaus kiemo. Tai yra taip pat malonus būdas išleisti po to, kai pietūs kalbasi ar turi laisvalaikio veiksmą su šeima. Tačiau, oras yra tiek nenuspėjamas, kad mes turime padėti visa orai Raseiniuose bistro stalą ir kėdžių komplektą, kad garantuotume ilgaamžiškumą.

Įsivaizduokite, kaip varginantis tai turės nešti ir perleisti lauke stalus ir kėdes ir iš namo, kad ir kada lyja – kuris nėra erzinantis? Kad išvengtumėte patirti šią erzinančią dilemą, įsitikinkite, kad nupirktumėte atsparius orai Raseiniuose baldus. Tokiu būdu jūs neturite jaudintis, jei jūs esate ne name, kai lyja netikėtai.

Oro įrodymas lauke baldai nėra sunkus surasti šiomis dienomis. Daug gamintojų numatė šį reikalingumą gana ilgą laiką dabar ir pasiūlė įvairius projektus, kad tiktų kiekvieno asmens skoniui.

Hayes meilės vietos komplekto paplūdimio mediena Solana yra 4 prižiūrėtojų stalas ir kėdžių komplektas, padarytas iš PE karklo rattan su sunbrella pagalvėlėmis. Sintetinės išaustos pintos pagalvėlės yra eco-draugiškos, ilgalaikės, tvirtos ir apmuštos su visa oro audiniu. Tai pastatoma su tvirtumu, bet nestatant į pavojų patogumo. Minimali asamblėja yra reikalinga ir gali susidėti iš stalo ir mėgti vietas.

Kitas visa oro bistro projektas yra Suši lauke komplektas 5 elegantiškoje juodoje spalvoje, kuri yra taip pat padaryta iš karklo rattan su sunbrella pagalvėle. Tai yra eco-draugiškas išaustas sakų karklas, konstruotas su aliumininiu rėmu.

Bistro komplektas auksinėje juodoje kombinacijoje yra geras popietės kavos atsipalaidavimui. Didelis atviram orai Raseiniuose! Tai pastatoma su aliumininiu metimu, labai tvirtu, su plačiomis kojomis pridėtam stabilumui, ir pakeliamas pakelia lengvam judrumui.

Jūs negalėjote niekada sugesti su Isabella bistro vario komplektu, kuris yra taip pat aliuminis orų prognozė Raseiniuose sukurtas, kad truktų gyvenimo trukmė. Puikus lauke pusryčiams, turėdamas nedaug pasikalbėjimo su jūsų mylimais vieno dolerio banknotais prieš bandymą dirbti.