Pets & animals

Kraunančios pumpurus vietos ir aplink tambaram

parašė , 2016-01-15 13:18

Seniausias Chennai priemiestis yra taip pat labiausiai užsiėmęs miesto miestas! Tambaram yra atkaklaus vystymosi įkūnijimas! Tai pavertė nuo paprasto priemiesčio į išsidriekiantį minimiestą per praėjusį dešimtmetį. Daugelis TO profesionalai, kurie nori nesiartinti prie OMR zvimbimo nusprendžia investuoti į vieną iš daugelio gyvenamųjų taškelių tą tašką aplink Tambaram.

Mes turime žvilgtelėjimą keliose iš tų įdomių vietų apačioje,

Medavakkam

Vieną kartą, žemė, kuri buvo pirmiausiai panaudota žemės ūkiui, Medavakkam peraugo į zvimbiantį miestą, kuris yra užpildytas mažų butų. Didesni projektai yra numatyti, kad įvyktų per artimiausius metus. Sujungimo galimybė galėtų būti svarstoma problema dėl siauro kelio, privedančio prie vietos nuo Velacherry Pagrindinio kelio ir apribotos visuomeninio transporto priemonės, bet tie su jų savomis transporto priemonėmis nesiskųs
Skaityti visą straipsnį 'Kraunančios pumpurus vietos ir aplink tambaram'»

Kas ypatinga apie namus lauro de freitas?

parašė , 2014-01-05 16:12

Lauro de Freitas, kuris yra išdėstytas srityje, žinomoje kaip Kokosinė Pakrantė Bahia yra vienas iš didžiausių kūrėjų darbo vietų šalyje. Miestas, kuris yra esantis 15 km į Salvadoro šiaurės rytus yra ekonominės veiklos ir srities vystymosi centras.

Lauro de Freitas namai siūlo patrauklų investicinį pasirinkimą tiems, kas nori gyventi čia ir darbas kaimyniniuose rajonuose.

Nors Lauro de Freitas yra daugiau miesto vietos, tai yra netoli nuo gražių paplūdimių. Trys puikūs paplūdimiai, Ipitanga, Vilas daro Atlantico ir Buraquinho yra kaimyniniai. Lauro de Freitas pragyvenimas siūlo geriausiam miesto patogumų nebūdamas per toli nuo taikos ir ramus gamtos.
Skaityti visą straipsnį 'Kas ypatinga apie namus lauro de freitas?'»

5 naujų statybos namų pašalpa

parašė , 2013-03-17 07:44

Ar vienas asmuo ar šeima tyrinėja egzistavimo prieš pirkimą namo, kuris yra pasiekiamas ant rinkos ar tyrinėjantis statybą jų savo ar įasmeninimą jų savo nuo modelių, kuriuos statybininkas įgaliojo padalijime, jie turės ne tiktai noro sąrašą, bet sąrašą pirmo būtinumo dalykų jų gyvenimo sąlygoms. Viena vertus, egzistuojančiuose anksčiau namuose, dauguma naminių ieškotojų supranta, kad jie turės rasti kompromisą ant balanso tarp trūkumų namų ir daiktų, kurių jie iš tikrųjų nori. Antra, naujų statybos namų pašalpa gali užpildyti tikrą sąrašą. Visų pirma, skėčio nauda yra, kad, jei asmuo ar šeima yra neatskiriama dalis jų savų namų projektavime ilgalaike paskola jie turi kiekvieno projekto aspekto kontrolę nuo pradžios iki galo. Jie kontroliuoja vietą ir partijos dydį, kuris yra nupirktas
Skaityti visą straipsnį '5 naujų statybos namų pašalpa'»