Kodėl mano išėjimas į pensiją yra ant normalaus lygio su turtu kalakute.

parašė , 2012-04-11 23:33

ikas. Man esu 72 metai, ankstesnis restorano savininkas nuo Charlotte, Šiaurės Karolina ir domenai karantine mano Naujųjų Metų sprendimas turi gyventi gyvenimą pilnai. Užmirškite kovos pasaulinę ekonomiką, gyvenimas yra trumpas, ir aš siekiu nuotykio, kelionės ir tiek daug golfo kiek galima. Ne blogai kadangi aš esu atsistatydintas.

Pernai aš nupirkau savo pirmą naminį užsienyje Belek, Turkijoje. Tai galėtų būti panašus į beprotišką daiktą, kad padarytų mano amžiaus laiku, bet tai visiškai pakeitė mano perspektyvą į gyvenimą.

Kodėl investuoja kapitalą į Turkiją, kurios aš girdžiu jūs klausti?
Gerai, tai turi puikų Viduržemio jūros klimatą, protingai žemą pragyvenimo minimumą, ir dėl stiprios ekonomikos tai yra viena iš geriausių vietų pasaulyje, kad investuotų kapitalą į turtą. Taip pat, Turkija pakilo, kad taptų pasauliniu klasės maršrutu golfui. Su apytiksliai 15 nepriekaištingų golfo aikštelių, kad išsirinktų iš, Belek šalia Antalijos ant Turkijos secret klubas Rivjeros praskina kelią.

Mintis nupirkti naminį užsienyje gali gąsdinti pirmiausia. Bet procesas Turkijoje nėra taip sudėtingas, kadangi kai kurie žmonės galėtų galvoti. Turto Turkijoje pirkimas yra iš tikrųjų daug lengvesnis negu pirkimas Europoje pavyzdžiui. Kadangi investicinis turtas yra labai geras, vertė turto investicijos į Turkiją kyla kas mėnesį, tai labai bendra, kad gautų 30 % naudą ant naujo, stato. Aš tikrai turėjau kai kurias problemas apie pirkimo procesą, bet mes buvome gana laimingi pasitikę gražų nekilnojamojo turto agentą Zekiye Dincer, kuriam aš esu iš tikrųjų dėkingas.

Aš nupirkau interneto svetainiu kurimas savo butą, esantį ne plane, kadangi jūs gaunate puikius reikalus. Pavyzdžiui, aš užmokėjau 90.000$ už 2 miegamąjį, valstybę meninio buto su pasidalintu sodu ir baseinu. Pirkimas apėmė svetainės vadybą 5 metus, tokiu būdu nėra jokio reikalingumo jaudintis dėl valymo baseino ar problemų fiksavimo, jei kažkas sugenda.

Yra daug žmonių, kurie jaučia, kad išėjimas į pensiją yra apie sulėtėjimą, bet tai neturi būti. Iššūkis pritaikymo į naują kultūrą ir gyvenseną Turkijoje labai aktyvino. Išėjimas į pensiją kurį aš atradau gali iš tikrųjų būti malonumu.

Nekantriai laukdamas Naujųjų Metų, aš jaučiu, kad mano gyvenimas yra greitomis. Aš tikiuosi praleisti penkis mėnesius golfo žaliesiems Belek ir likusioje dalyje mano laiko atgal JAV. Atrodo, kad, kai aš atsistatydinau aš suradau gerą gyvenimą, aš esu sujaudintas apie tai, kas kiekvieną dieną atneša ir visi nuostabūs daiktai, kuriuos aš vis dar galiu padaryti.

Rašyti komentarą