Leiboristų partijos privačios nekilnojamojo turto rinkos pasiūlymai

parašė , 2014-10-08 08:32

Kadangi mes artėjame prie 2015 ir visuotinių rinkimų, nenuostabu, kad svarbiausios politinės partijos pradės didinti retoriką ir paskelbti jų didelius planus to, jei jie bus išrinkti.

Privačiai nekilnojamojo turto rinkai, tai yra Leiboristų partijos posūkis, pirmas, kadangi tai skelbia kai kurias iš radikaliausių ir tolimiausių lettings pramonės pasiekimo reformų, kuri bus pasiūlyta.

Ed Miliband skelbia savo pasiūlymus pradžioje jo partijos Europos rinkimų kampanijos ir žada, kad kita leiboristų vyriausybė bus:

1. Neleiskite atstovų išleidimui išieškoti nuomininkų mokesčius už tai, kas apibūdinama kaip žemo lygio paslaugos. Manoma, kad savininkų paprašytų užmokėti tokias kainas.
2. Draudimas "besaikiai nuompinigiai padidėja".

3. Padarykite trejų metų nuomą norma.

Nuomininko Mokesčiai

Yra tiek daug prieštaringo tyrinėjimo dėl išleidimo atstovo mokesčių ir kas yra ir nėra įkraunama. Kažkoks tyrinėjimas mano, kad mokesčiai gali būti aukšti ar besaikiai, kur kitame gale, tyrinėjimas mano, kad mokesčiai nėra prievartiniai ir yra protingi. Pagrindinis punktas, kad pripažintų yra, kad agentūrų išleidimas turi sukurti pajamų sroves ir galų gale gauti naudos (taip pat kaip bet koks verslas). Jei nuomininko mokesčiai bus uždrausti bet kokiu atveju, savininkai turės pakelti etiketę. Tai ar bus padidintų įkurtų mokesčių ar vadybos mokesčių padidėjimo formoje.

Galų gale, savininkai vis dar norės, kad tam tikras grynų pajamų kiekis padarytų tai verta investuoti kapitalą į turtą ir jei kokios nors kainos yra pridėtos prie savininko sąnaudų, tada galų gale gauna bruto už nuomojamas kainas, neišvengiamai padidės.

Taip, drausdamas nuomininko agentūros mokesčius gali būti potencialiu balso nugalėtoju, iš tikrųjų tai tikėtina sukels nuomojamą padidėjimą ir gali galbūt net pamatyti uždarymą mažesnių nepriklausomų agentūrų, kurios pasitiki papildomomis pajamomis iš nuomininko mokesčių.

Besaikiai Nuompinigiai

Mes nežinome bet kokių besaikių nuompinigių ir net svarbiausiame centriniame Londone, kur gyvenamosios komercinės kainos yra problema, nuompinigiai nėra.

Problema su bet kokia rūšimi kišimosi su rinkos jėgomis ir kainų kontrole, ar tai būti nuompinigiais ar energijos kainomis (kitas leiboristiškas pasiūlymas), tai įpareigojama pasibaigti katastrofoje.

Neatidėliotina svarstoma problema yra, kad, jei nuomojamas padidėjimas yra teisiškai surištas, kad ar vidutiniškai prilygtų rinkos nuompinigiams ar infliacijai, tai galėtų pamatyti savininkus naudojant tai kaip priežastį padidinti nuompinigius kasmet, kai jie kitaip galbūt nepadarė taip.

Nuomojamo padidėjimo į infliaciją jungimas gali taip pat pamatyti nuomojamą padidėjimą, didesnį, negu jie šiuo metu yra, kuris natūraliai turi priešingą efektą pasiūlytos politikos, ir nuomininkai bus blogesnės padėties.

Pavyzdžiui, Gyvenamoji Savininko Asociacija išdėsto, kad Londono nuompinigiuose pakilo prie vidurkio 1.4 % po 12 mėnesių į 2014 m. kovo. Jei nuomojamos padidėjimo kepurės bus įvestos pagal infliaciją, tai neabejotinai privers savininkus pamatyti tai kaip kepurę, kad siektų ir jei mes naudojame 12 mėnesių periodą 2014 m. kovo, Gyvenamoji Savininko Asociacija teisingai parodo, kad vartotojų kainų indeksas per šį periodą buvo 1.7 % ir mažmeninių kainų indeksas, daug didesnis 2.5 % atžvilgiu.

Nuompinigius vairuoja vietinė rinka, ir mūsų patirtis yra tokia, kad, jei savininkas bando paprašyti nuompinigių iš linijos nuo vietinių rinkos kainų, turtas nuolatos lieka untenanted iki tokio laiko, nuompinigiai yra sumažinti pagal kitus nuompinigius.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Trejų metų Nuoma

Nuspėjama, kad nuomininkams duotų trejų metų nuomos sutartį su pirmais šešiais mėnesiais bandomuosius nuomojamus periodo leidimo savininkus, kad iškeldintų nuomininką, jei jie yra jų kontrakto pažeidime. Nuo to laiko, atrodo, kad pasiūlymas yra efektyviai dviem ir pusės metai kas mėnesį periodinė nuoma, kadangi nuomininkai sugebėtų užbaigti nuomą su vieno mėnesio pranešimu.

Šis pasiūlymas kelia daug svarstomų problemų. Pirmas yra, kad beveik visi perka, kad išleistų paskolas, neleidžia nuomos daugiau kaip 12 mėnesių, ir tai yra paskolos sąlyga. Leiboristų partija jau įrodė, kad ji neturėjo jokios bankininkų kontrolės, tokiu būdu tai galėjo sukelti daugiau galvos skausmo savininkams. Potencialiai, paskolos skolintojai galėjo tvirtinti, kad paskolos sąlygos yra sulaužomos ir skambina paskolose ar bando pakelti normas todėl. Be abejo tai privestų prie Finansinės Ombudsmeno Paslaugos bombardavimo.

Antra, leidžiant nuomininkus užbaigtas laisvas gebėjimas aprūpinti vienų mėnesių pranešimą ir efektyviai darant visą nuomą kas mėnesį periodine nuoma po pirmų 6 mėnesių, tai paskiria savininką abejotinoje padėtyje. Ypač, jei nuomininkas duoda pranešimą per ramų periodą. Kenksmingas to padarinys galėjo būti ilgesniais negaliojančiais periodais. Atrodo, Leiboristų partija nedavė jokio dėmesio apskritai sunkaus darbo ir padorių savininkų daugumai. Paimkite daugumą turto savininkai, bet koks ilgas negaliojantis periodas galėjo būti potencialaus nuosavybės susigrąžinimo priežastis.

Trečia, įstatymai dėl to, kaip 21 skyrius ir 8 skyriaus Pranešimų darbas turės būti peržiūrėti. Kas vyksta, jei savininkas turi trauktis atgal į turtą kaip jų svarbiausi namai po šita nauja pasiūlyta nuoma?

Pagaliau, kuo apsauga yra ten savininkams problemos nuomininkams? Tikrai didesnė savininko apsauga ir daug greitesnis iškeldinimo procesas yra būtini pasiūlytam?

Tai yra svaičiojimas, kad vieną dieną politinės partijos supranta, kad, ką jie siūlo ar iš tikrųjų padeda į veiksmą turi tokias rimtas pasekmes ant visuomenės, ir politinis žaidimo laimėjimas yra nuobodus. Turi būti duodama aiškiai suprasti, kad didžioji dauguma atstovų savininkų ir išleidimo aprūpina geros kokybės sutarimą protinguose nuompinigiuose pagal vietinę rinką.

Atrodo, pasiūlymai stokoja bet kokio balanso apskritai. Pirkinys, kad išleistų rinką yra konkurencingas, ir lenktyniavimas apskritai reiškia didesnį pasirinkimą ir konkurencingus nuompinigius. Mes pamatėme nuomininkus tampant neramesni skolingas išleidus lenktyniavimą, ir neabejotinai savininkai turi dabar palaikyti savo ypatybes į aukštą standartą todėl.

Toli reformų privačioje nekilnojamojo turto rinkoje pasiekimas turi būti teisingas ir nuomininkams ir savininkams, tokiu būdu balansas yra pasiektas taip, visos partijos yra apsaugotos. Galutinis šitų vienašalių pasiūlymų galutinis rezultatas, jei jie buvo kada nors padėti į vietą, galėtų būti, kad investitoriai tiesiog nusprendžia, kad tai per pavojinga, kad investuotų kapitalą į privačią nuosavybę, tokiu būdu ypatybės yra parduotos, kadangi savininkai investuoja savo pinigus į kitus projektus ar į turtą, užsienyje esantį priežastis mažiau nuomojamų ypatybių ir mažiau lenktyniavimo. Tikrai didesnė nuomojama krizė!

Rašyti komentarą