Nesujaukite pavadinimo ir skolos su logika!

parašė , 2013-07-14 23:49

Aš žinau, kad aš neturiu jokios teisės, kuri bus suerzinta, kai aš matau žmones priimant nenormalius sprendimus, kadangi jie metodiškai tyrinėja pavadinimą ir skolą ant pasirinkto turto—, bet aš darau! Aš pasidarau absoliučiai bjaurus ir einu aplink spyrimą kėdžių, mažų senų ledi, neginamų uolų, ir taip toliau murmėdamas į mane patį savarankiškai. Yra tai, kas vyksta.

Kažkas randa, kad didelis turtas su visa teisinga dokumentacija įrašė rūpestingai liniją ant linijos, apimdamas pilną vertintą dotacijos veiksmą; galbūt svarbūs veiksmai pasitikėjimo, reziumė nuosprendžio, pajamų mokesčio turto sulaikymo teisių; ir net nesvarbus pakeitimas patikėtinio, užduotys veiksmų pasitikėjimo, ir jūs žinote tik medžiagą. Tada, aš pamatysiu įrodymą pašalinimo veiksmo pasitikėjimo be bet kokių įrodymo duomenų (kaip dokumento data įrašo ir dokumento skaičius priimto veiksmo gabenimo iš naujo, kuris neegzistuoja pasitikėjimo veiksmui!)
Carrumba!!!

Nemeskite įrodymo skolos kaip pasitikėjimo veiksmas tik todėl, kad jūs "žinote, kad skolintojas nebūtų davęs didelės paskolos paskolos gavėjui, nereikalingas ankstyvesnės mažesnės paskolos išmokos". Kaip gali jūs laikyti, kad jūs žinote to didesnės paskolos skolintojo protą, kuris "tik nepadarytų kažko kaip tai!!!" ? Daiktai vyksta! Didelės paskolos yra įrašytos po mažų paskolų be mažesnių ankstesnių paskolų gabenimo iš naujo. Tikras, tai reiškia, kad tos mažesnės, jaunesnės paskolos teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimas gali padėti tą skolintoją didesnio kiekio abejotinoje padėtyje jei, kurį mažas skolintojas pašalina prieš didesnį skolintoją. Medžiaga vyksta. Tikėkite tuo, kas jūs matote įrašytą—ne, kas jūs galvojate, "turėjo" įvykti!

Kalbėkime apie, kas ieškoti, kai įrašyta skola yra užmokėta nuo—, suprasdama, kad, jei jūs nematote to—tai nėra ten!

Pasitikėjimo veiksmai teikia einančios po išmokos įrodymą, kai gabenimo iš naujo veiksmas, veiksmas gabenimo iš naujo, ar gabenimo iš naujo yra įrašyti. Išmokos dokumentas, žinoma, parodys datą įrašo ir atsiskaityto pasitikėjimo veiksmo dokumento skaičių. Be to įrašo, NELAIKYKITE, kad tai yra ten todėl, kad tai turi būti!

Panašiai, paskolos išmoka turi turėti paskui įrašytą paskolos pasitenkinimą. Nelaikykite, kad tai egzistuoja—, jei jūs nerandate to!

Žemės kontraktas turės paskui įrašytą turto sulaikymo teisės paleidimą. Mokesčio turto sulaikymo teisė turės paskui įrašytą pažymėjimą paleidimo, ir nuosprendis turės paskui įrašytą pasitenkinimą nuosprendžio ar nuosprendžio paleidimą. Kiekvienas iš šitų išmokos dokumentų siesis prie dokumento, įrašančio datą ir dokumento skaičių į įsiskolinusį dokumentą, atsiskaitytą.

Tai yra viskas taip lengva ir nepaneigiama. Įrašydamas pavadinimą ir įsiskolinusius pakeitimus, kurie vyksta turto savininkams, jūsų darbas identifikuoja visus dokumentus, kurie yra paveikti—, bet neapima tuos pavadinimas ir įsiskolinę dokumentai, kuriuos jūs jaučiate, turi būti ten, nors jūs negalite surasti jų!

Rašyti komentarą