Paskolos būstui, paskolos nekilnojamojo turto pirkimui

parašė , 2012-04-24 11:12

Skirtingai nuo gyvenamųjų paskolų, komercinės paskolos reikalingas tvirtesnio kredito ir mokėjimo grynaisiais nuo pirkėjų. Tipiškai šitų paskolų terminai yra mažiau patrauklūs negu privati nuosavybė. Tuo metu, kai šitos kliūtys sumažina kompetentingų komercinių nekilnojamojo turto pirkėjų skaičių, yra daug investicinių trestų ir korporacijų, visiškai gebančių kvalifikavimą ir tokios įsiskolinusios paslaugos nešimą sėkmingai.

Su paskolos gavėjais stovės su didele pasiekiamų paskolų įvairove. Pradžioje, indėlio kvitas turi būti pateiktas, kuris atstovauja komercinio turto pirkimo terminams. Tai įrašys kiekį į sąrašą, kuris bus finansuotas, apskaičiuotos palūkanų normos ir paskolos terminai. Dėl paskolos kreipiasi, užbaigdama paskolos paraišką su paskolos brokeriu ar paskolos kompanija. Bus taikomasis non-refundable paskolos mokestis, paprastai apytiksliai 200$ į 400$. Komercinis paskolos brokeris atstovauja keliems skolintojams, ir pateiks paraišką skolintojui, kuriuo jis tiki tinkamiausias situacijai. Atstovai bankams ir kitoms skolinančioms įstaigoms paprastai atstovauja tiktai vienai įstaigai, ir pateiks paraišką tai įstaigai. Yra kiekvieno tipo pranašumų. Skolintojas patikrins vertingų dalykų, įsipareigojimų, darbo, ir atlyginimo tvirtinimus. Priklausantis turtas bus įvertintas.

Paskolos pritarimas ima apytiksliai 20 iki 30 dienų vidutiniškai. Tikras laikas priklauso nuo, kaip skubiai skolintojas gali apdirbti paraišką, gauti įvertinimą, ir gauti darbo ir banko balansų patikrinimą.

Komercinė paskola lengvina naštą mokėti didžiules pinigų sumas viename pavyzdyje. Finansų pasirinkimas skleidžia paymet į paskolos kiekį per 25 iki 30 metus. Naujos firmos vis daugiau ir daugiau renkasi komercines nekilnojamojo turto paskolas.

Nekilnojamojo turto paskolos aprūpina detalią informaciją nekilnojamojo turto paskolose, komercinėse nekilnojamojo turto paskolose ir kt.

Vienas atsakymas į “Paskolos būstui, paskolos nekilnojamojo turto pirkimui”

  1. Gerda says:

    Ištikrųjų manau reikia pasikonsultuoti su unijos ar banko darbuotojais, įsivertinti savo galimybes ir visus rizikos veiksnius- NT paskola tai labai rimtas ir atsakingas žingsnis.

Rašyti komentarą