Ar svarbi kaina perkant dulkių siurblį?


Raudonas siurblysRinkoje yra didžiulis pasirinkimas įvairių dulkių siurblių, todėl pirkėjams sunku išsirinkti labiausiai tinkamą. Dažnai žiūrima tik į kainą ir ieškoma dulkiu siurbliai akcija. Vis dėl to specialistai nepataria rinktis tik pagal kainą. Reikėtų rinktis pagal jums svarbius kriterijus, nes tik tuomet toks dulkių siurblys atliks savo funkcijas ir pateisins jūsų lūkesčius.

Šiuo metu parduodami įvairūs dulkių siurbliai. Galima rasti standartinius, turinčius konteinerius ar maišelius. Taip pat populiarios ir dulkių siurbliai – šluotos, kurios gali būti standartinės arba garų. Pirkėjai dažnai renkasi ir rankinius dulkių siurblius atlikti smulkius valymo darbus. Rinkoje siūlomi ir gariniai dulkių siurbliai bei siurbliai robotai.

Populiariausi yra standartiniai dulkių siurbliai. Jei ieškote universalaus padėjėjo, kuris skirtas įvairioms grindų dangoms ar baldams siurbti, tai šis pasirinkimas tinkamas. Jie pasižymi manevringumu ir pakankamu galingumu. Be to, galima rinktis skirtingus standartinių dulkių siurblių komplektavimus. Pavyzdžiui, turinčius maišelius. Dulkės siurbimo metu patenka į tokius maišelius. Maišeliai yra keičiami. Kitas pasirinkimas – konteineris. Dulkės patekusios į konteinerį turi būti iškratomos ir konteinerį galima išplauti. Ieškant geriausio pasirinkimo reikia paminėti, kad maišelius turintys dulkių siurbliai kainuoja pigiau, tačiau nuolat reikia pirkti naujus maišelius ir jų eksploatacija yra brangesnė, nei nusipirkus brangiau kainuojantį dulkių siurblį turintį konteinerį.

Dar vienas populiarus pasirinkimas – dulkių siurblys – šluota. Jis turi įkraunamą bateriją, todėl juo patogu naudotis mažose patalpose. Veikimo trukmė priklauso nuo modelio, tačiau standartinis veikimo laikas yra apie 30 minučių. Kaip trūkumą galima paminėti tai, kad dažniausiai turintys tokias šluotas namuose turi ir standartinius dulkių siurblius, nes siurbti po sofomis ar kitais baldais bei siurbti kilimus, tokia šluota negali efektyviai.

Labai dažnai pirkėjai ieško dulkiu siurbliai akcija ir tuomet renkasi iš esamų pasiūlymų. Tiesa yra tokia, kad maža kaina gali džiuginti trumpai. Svarbiausia išsirinkti tokį dulkių siurblį, kuris tenkins jūsų lūkesčius. Jei norite, kad dulkių siurblys siurbtų gerai ne tik grindis, bet ir kilimus, tai naudingiau bus įsigyti standartinį dulkių siurblį. Pirkėjams norisi sumokėti kaip įmanoma mažiau, tačiau nepagalvojama, kad vėliau gali tekti gailėtis, dėl šios priežasties reikia labai atidžiai rinktis pagal jums svarbius kriterijus ir atsižvelgti į namų patalpas bei jose esančias dangas, kurias siurbsite. Tinkamai pasirinktas dulkių siurblys – greitai ir paprastai naudojamas prietaisas, kuris padės namams visada būti švariems.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *