Dėl ko reikalingas automobilio stiklo keitimas?


Automobilių stiklų problemos atsiranda ne taip jau ir retai, kaip norėtųsi ir priežastys yra pačios įvairiausios, tačiau galima išskirti pagrindines, dėl kurių jie skyla. Tuomet tampa aktualūs AGN automobilių stiklai. Laiku pastebėti įskilimus ir kitus defektus bei pasikeisti į naujus stiklus – saugumo garantija.

AGN paslaugosSpecialistai teigia, kad automobilio stiklas pats negali įtrūkti. Tam, kad jis įtrūktų ar skiltų, turi kažkas įvykti. Kartais gali karštis taip paveikti stiklą, kad jis skils. Taip gali įvykti, kai karštą dieną automobilis visą laiką stovi didžiulėje kaitroje ir nuo kaitros stiklą laikančios dalys taip pat pradeda deformuotis ir tuomet stiklo išorinė briauna pradeda plėstis daug greičiau, nei pats stiklo vidurys. Tuomet įvyksta stiklo skilimas. Taip pat prie gero nepriveda ir staigūs temperatūrų svyravimai. Dažnai tokie temperatūrų svyravimai sukeliami paties žmogaus, todėl reikia labai gerai pagalvoti ką darote. Pavyzdžiui, stiklas gali skilti, jei karštą vasaros dieną ant stipriai įkaitusio stiklo užpilsite šalto vandens. Žiemą taip pat galimas staigus stiklo sugadinimas, kai ant užšalusio stiklo užpilate karšto vandens. Taigi, norėdami nesugadinti savo automobilio stiklo, turite saugoti jį nuo tokių staigių temperatūros svyravimų. Dažniausiai skyla priekinis stiklas, tačiau pasitaiko ir galinio stiklo skilimų atvejų. Taip gali nutikti dėl staigių temperatūrinių svyravimų. Aukščiau paminėti atvejai su karštu arba šaltu vandeniu taip pat galimi, tačiau galimas ir dar vienas pavojus, kai stipriai spaudžiant šaltukui jūs greitai sėdate į automobilį, ir pradedate važiuoti bei iškart įjungiate galinio stiklo šildymą. Tuomet stiklas skyla. Tokiais atvejais, kai lauke yra virš 20 laipsnių šalčio, būtina pirma nors šiek tiek sušildyti automobilio saloną ir tik tuomet galima jungti galinio stiklo šildymą. Verta pakalbėti ir apie tai, kad stiklo keitimo prireikia ne tik tuomet, kai stiklas skyla dėl oro temperatūros svyravimų, bet ir dėl mechaninių pažeidimų. Žinoma, dažniausiai pasitaikantis – akmenuko atsimušimas važiuojant keliu. Tuomet stiklas įskyla ir arba iškart skyla, arba vėliau skyla.

Visais atvejais būtina kreiptis pas specialistus, kurie užsiima stiklų keitimu ir remontu. Kai kuriais atvejais stiklas gali būti suremontuotas, bet kai kuriais atvejais to negalima taikyti, todėl reikės stiklą pakeisti nauju. Visais atvejais reikalinga specialistų konsultacija. Jie įvertins pažeidimo lygį ir pasiūlys geriausią sprendimą. Atminkite, kad važiuoti galima tik esant nepažeistam stiklui. Tai jūsų saugumo garantija.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *