Geriausi visų laikų vyriški kvepalai


Kiekvieni vyriški kvepalai yra tuo pačiu metu skirtingi, tačiau ir savaip panašūs. Tai labai delikatus dalykas, todėl išsirinkti patinkančius kvepalus galite tik jūs pats. Tiesa, egzistuoja legendiniai, visuotinai pripažinti kvepalai, todėl jei žinosite kokie jie, tai gali gerokai palengvinti jūsų pasirinkimą susiaurinant galimų variantų ratą, kadangi vyriškų kvepalų pasirinkimas yra tikrai labai platus.

Vyriški kvepalai taip pat gali būti prilyginami muzikai – tai itin subjektyvus dalykas, priklausantis nuo žmogaus skonio, kuris gali susiformuoti atsižvelgiant tiek į prigimtinius dalykus, tiek į aplinkos veiksnius, tokius kaip kur žmogus užaugo ir su kuo leido laiką. Bet lygiai taip pat kaip muzika turi savus hitus, kurie daugiau ar mažiau patinka visiems žmonėms, taip ir tarp kvepalų yra neabejotinų lyderių, kurių kvapas yra priimtinas absoliučiai daugumai vyrų.

Vyriški kvepalaiVyriški kvepalai labai dažnai yra vertinami pagal tai, kaip ilgai jie išsilaiko ant jūsų odos. Realybėje tai neturėtų būti toks svarbus kriterijus – daug svarbiau yra tai, kiek ilgai jie gali išsilaikyti buteliuke ant jūsų lentynos ir neprarasti savo gerųjų savybių. Jei kuris nors gamintojas norėtų metų iš metus gaminti nekokybiškus kvepalus, kurie neišsilaiko, jiems reikėtų labai daug pinigų. Tuo labiau, jog tie pinigai būtų paprasčiausiai išmetami į balą, kadangi po kurio laiko tokių kvepalų niekas nebepirktų. Egzistuoja kvepalai, kurie yra gaminami jau kelis šimtus metų – pavyzdžiui Maurer and Wirtz‘s 4711 arba Aqua di Parma Colonia. Tai aiškus signalas, jog kvepalai yra puikaus skonio ir gerų ilgaamžiškumo savybių. Pirkdami šiuos kvepalus tikrai neprašausite ir galėsite džiaugtis puikiu kvapu.

Šeštojo dešimtmečio žvaigždės neabejotinai yra šiuolaikinių vyriškų kvepalų pradininkai. Būtent tuo metu vyrai pradėjo daugiau uždirbti ir leisti sau tokias prabangos prekes kaip vyriški kvepalai. Tuo metu patys populiariausi pasirinkimai buvo Dior Eau Sauvage bei Guerlain Vetiver. Jei norite pajusti, kaip tais laikais kvepėjo vyrai, būtinai išbandykite bent vienus iš šių kvepalų.

Aštuntajame dešimtmetyje vyriška mada jau buvo gerokai įgavusi pagreitį, o kvepalų skirtų vyrams parduotuvių lentynose buvo apstu. Siūlytume pabandyti Dior Fahrenheit bei Creed Green Irish Tweed modelius.

Jei norite kažko legendinio iš devintojo dešimtmečio, atkreipkite dėmesį į CK One arba Boss Bottled kvepalus. Kad ir kuriuos iš šiame straipsnyje paminėtų kvepalų pasirinktumėte, tikrai būsite nustebintas tiek jų kvapu, tiek ir kokybe.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *