Kas dažniausiai kreipiasi į privačius detektyvus


Privačių detektyvų paslaugos sudomina įvairius visuomenės sluoksnius, įvairius žmones. Privatūs detektyvai turi viską, ko reikia: puikią intuiciją, įgūdžius, strategijas, technologijas (gps seklys, blakės, kameros ir tai dar ne viskas…). Tad kai kuriuos klausimus geriau patikėti privačiam sekliui, o ne bandyti išspręsti pačiam. Štai keletas gana dažnų, tipinių situacijų, kuomet

Vyras arba žmona, įtarinėjantis partnerį

GPS įrangaKlasikinė situacija, kuomet kreipiamasi pagalbos į detektyvą, kuris naudoja sekimo iranga – tai vyro arba žmonos įtariamai vienas kitam. Kartais jie būna nepagrįsti, tuomet tik išsklaidomos abejonės ir galima džiaugtis toliau sėkmingai trunkančia santuoka, nors pats įtarinėjimas rodo nepasitikėjimą ir reikėtų tuomet spręsti kitokias problemas tarpusavio. Kartais detektyvo darbas padeda išaiškinti romanus, aferas. Tuomet vienas iš partnerių lieka kraujuojančia širdimi, tačiau nieko pakeisti neina. Kartais apie išdavystę jau yra žinoma, tereikia tik įrodymų – kad būtų galima ją pagaliau pagrįsti. Taigi, situacijų būna tikrai skirtingų ir vyrai ir moterys kartais kreipiasi dėl tokių užduočių į detektyvus, prašydami, kad sutuoktinis ar sutuoktinė būtų pasekti. Detektyvai turi tam technologijas, sprendimus strategijas, ir tokį darbą gali atlikti, užtikrinti aukščiausią jo kokybę. Visgi Lietuvoje tokie darbai dar nėra labai populiarūs, o štai užsienyje tokių būna dažniau, ypač tarp turtingų šeimų.

Artimieji, ieškantys teisingumo po netekties

Kur kas dažniau į privačius seklius mūsų šalyje galbūt kreipiamasi tuomet, kai bandoma išaiškinti asmens dingimas, žmogžudystė. Kai nesutinkama su teismo sprendimu ir norisi patiems artimiesiems ieškoti naujų įrodymų ne tik žmogžudysčių, bet ir kitais labai sunkiais atvejais. Kartais tokios pastangos tikrai padeda visiškai pakeisti bylą, o kartais būna ir kitaip.

Asmenys, kuriems kažkas grasina

Dar viena kategorija žmonių – tai asmenys, kuriems yra stipriai grasinama. Tokiems žmonėms taip pat labai svarbu išsiaiškinti, kas vyksta, ar kažkas juos seka, persekioja, kokios grėsmės jiems gresia. Tuomet kreipiamasi į privačius detektyvus, į asmens sargybinius ir kitus pagalbininkus, kurie galėtų padėti išaiškinti piktadarius ir kartu apsaugotų asmenį bei jo šeimą.

Teisėsauga, žvalgybų tarnybos

Taip pat privačių detektyvų paslaugos reikalingos ir teisėsaugai, kuomet reikia pasitelkti daugiau pagalbos dėl tam tikrų nusikaltimų išaiškinimo. Taip pat gali būti reikšminga ir žvalgybų tarnyboms, kurios gali tyrinėti įtartinus asmenis iš užsienio valstybių, ir daug kitų įvairų variantų. Tad tiek tokie, tiek kitokie variantai yra galimi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *